(FOX z Bandy Grandy & Goplana Blue Treasure)

ur. 03.06.2009r.

 

 

BADANIA:

HD-A (wolny od dysplazji biodrowej)

 

Rodowód:

 

 

 Wystawy:

 

4. XXII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Wrocław,27-28.09.2014

Klasa: Otwarta

Ocena: Bardzo dobra

Sędzia: Andrzej Stępiński

 

 

3. XIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Katowice, 21-22-23.03.2014

Klasa: Otwarta

Ocena: doskonała

 

2. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Głogów, 24-26.01.2014

Klasa: otwarta

Ocena: doskonała

Sędzia: Aneta Dopierała

 

 

1.III Zimowa Wystawa Psów Rasowych 

Będzin, 19.01.2014

klasa: otwarta

ocena: dobra

,,Amber”

 

 

(WILSON OD HIMALAJSKEHO CEDRU & MARIE ANTOINETTE Labkolandia)

 

Ur. 11.09.2014

 

 

 

 

 BADANIA:

HD-A (wolny od dysplazji biodrowej)

                                     ED 0/0 (wolny od dysplazji łokciowej- prawy-0 i lewy-0)

 

RODOWÓD:

 

Wystawy:

 5. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich

Wawrzykowizna (o/Łódź) 17.09.2016r.

Klasa: otwarta

Ocena: doskonała

Lokata: II

Medal: srebrny

Sędzia: Tomasz Mroczek

 

 

4. VIII Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich

Legnickie Pole 16.07.2016

Klasa: Pośrednia

Ocena: Doskonała

Lokata: I

CWC

Sędzia: Małgorzata Lorenc

 

 

3. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Zielonej Górze

5-6 marca 2016

klasa: młodzieży

ocena: Doskonała

Sędzia: Zoran Roknić

 

 

 

2. V Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Sosnowiec, 31.01.2016

Klasa: młodzieży

ocena: Doskonała

 

 

 

1. XIV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Lubin, 24.01.2016

Klasa Młodzieży

ocena: Doskonała

Lokata: II

Judge: Grzegorz Weron

 

 ,,Zuzia”

 

(Mallorn’s Bad Leroy Brown & Marie Antoinette Labkolandia)

 ur. 27.01.2016r.

 

BADANIA:

HD-A (wolny od dysplazji biodrowej)

 

RODOWÓD:

 

 

 

Wystawy:

 

 

10. XXV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Łódź, 13-14.05.2017

Klasa: pośrednia

Ocena: Bardzo Dobra

Sędzia: Zoia Oleinikova

 

 

9. XXXV Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Rybnik, 07.05.2017r.

Klasa: pośrednia

Ocena: doskonała

Lokata: II

Medal: srebrny

Sędzia: Tomasz Sławik

 

 

 

8. XLII Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Jelenia Góra, 30.04.2017r.

Klasa: Pośrednia

Ocena: Doskonała

Lokata: II

Medal: srebrny

Sędzia: Aleksandr Shishikin

 

 

 

7. XXXIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Zabrze, 09.04.2017r.

Klasa: Młodzieży

Ocena: Doskonała

Sędzia: Anna Bogucka

 

 

 

6. 62 Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Świebodzice, 01.04.2017r.

Klasa: młodzieży

Ocena: doskonała

Lokata: IV

Sędzia: Jan Ryk

 

 

 

5.Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Zielona Góra, 4-5.03.2017r.

Klasa: młodzieży

Ocena: doskonała

Sędzia: Aleksander Skrzyński

 

4.XV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Lubin, 22.01.2017r

Klasa: Młodzieży

Ocena: Doskonała

Sędzia: Monika Parasyn

 

3. XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CAC/CACIB

24.9.2016r.

Klasa: Szczeniąt

Ocena: Wybitnie obiecująca

Lokata: IV

Sędzia:  Piotr Król

 

 

2. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich

Wawrzkowizna (o/Łódż) , 17.09.2016r.

Klasa: Szczeniąt

Ocena: wybitnie obiecująca

Tytuł: Najlepsze szczenię w Rasie

Lokata: I

Sędzia: Tomasz Mroczek

 

 

1. VIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych

Legnickie Pola, 16.07.2016r.

Klasa: młodszych szczeniąt

ocena: wybitnie obiecująca

Tytuł: Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie

Lokata: I

Sędzia: Małgorzata Lorenc

 

GALERIA: